Güncel Magazin & Yaşam

Baba acısı yaşayan Özge Ulusoy öfke kustu!

Ünlü model Özge Ulusoy, babası Haydar Ulusoy’un cenazesine makyajlı katıldığı yönündeki eleştirilere, “Sizi vicdansızlar.” diyerek cevap verdi.

Baba acısı yaşayan Özge Ulusoy öfke kustu!

Ünlü manken Özge Ulusoy, geçtiğimiz günlerce acı haberle sarsıldı. Ulusoy’un Ankara’da yaşayan babası Haydar Ulusoy bir cipin çarpması sonucu hayatını kaybetti.  Cenaze töreninde gözyaşlarına boğulan Ulusoy, babasının cenazesine makyajlı katıldığı yönündeki eleştirilere sosyal medya hesabından sert bir  cevap verdi.

“ALLAH’TAN KORKUN BİRAZ”

Instagram’dan açıklama yapan model, “Gözlerimi ancak açtım ki babacığımın pisi pisine toprağın altına girdiği kazayı araştırayım, takipçisi olayım. Bu esnada babamı morgdan aldığım sabah elimde olan ojeden, yüzükle askeri törende dudaklarımı ısırarak kanattığım için makyajlı olmakla suçlanmışım. Sizi vicdansızlar. Biz nasıl bu hale geldik. Ben ülkemi, vatanımı ve insanını seven bir insanım ve bundan asla vazgeçmeyeceğim! Sizin pis yürekleriniz de bunu değiştiremeyecek, çünkü gerçek Türk insanının sizin gibi olmadığını biliyorum. Burada acımı nasıl ve neden paylaştığıma karışan hadsizler bir de siz ve o diğer vicdansızlar hesabımdan defolun! Allah’tan korkun biraz” ifadelerini  kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL