Genel Güncel İstanbul Sultanbeyli

Başkan Tombaş Mazbatasını Aldı ve Göreve Başladı

31 Mart Mahalli İdareler Seçiminden birinci olarak çıkan Cumhur İttifakı AK Parti Sultanbeyli Belediye Başkan Adayı Ali Tombaş mazbatasını alarak göreve başladı.

Başkan Tombaş Mazbatasını Aldı ve Göreve Başladı

Cumhur İttifakı AK Parti Sultanbeyli Belediye Başkan Adayı Ali Tombaş, Mazbatasını alarak göreve başladı. Ali Tombaş, aday gösterildiği andan itibaren sürekli vatandaşlarla bir araya geldi. Sultanbeyli’yi adım adım ziyaret eden Tombaş, vatandaşların teveccühüyle Sultanbeyli’nin yeni belediye başkanı oldu.

 

“Sultanbeyli İçin Yeni Bir Dönem Başlıyor”

 

Mazbata töreninde konuşan Başkan Tombaş, “Sultanbeyli’miz bir kez daha AK Parti Belediyeciliğini büyük teveccüh ile seçmiştir. Partimizin yıllardır Sultanbeyli’mizde gösterdiği hizmet çıtasını bizler inşallah genç ve dinamik ekibimizle daha da yukarılara çıkartacağız. Devraldığımız hizmet sancağını çok daha ileri taşıyacağız. Bugünden itibaren Sultanbeyli’mize katma değer kazandıracak vizyon eserlerimizi hayata geçirmek için çaba harcayacağız. Hiç kimseyi ötekileştirmeden, toplumun her kesimini kucaklayarak Sultanbeyli’mize gönülden hizmet edeceğiz. Demokrasi şölenine katılarak oy kullanan tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Kazanan Sultanbeyli’miz oldu. Sultanbeyli’mizin daha güzel yarınlarını el birliğiyle bugünden inşa edeceğiz.” dedi.

 

Başkan Tombaş daha sonra Belediye Hizmet Binasına gelerek Başkan Hüseyin Keskin ile devir teslim gerçekleştirdi.

 

Belediye Başkanı Ali Tombaş’ın hizmet sancağını çok daha ileri noktalara taşıyacağını dile getiren Keskin, “Ali Tombaş Başkanımıza görevi devrettik. Başkanımıza görevlerinde muvaffakiyetler diliyor, Sultanbeyli’mizi daha güçlü yarınlara ulaştıracağına gönülden inanıyorum. Sultanbeyli’mize hayırlı ve uğurlu olsun.” şeklinde konuştu.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL