Güncel Magazin & Yaşam

İnci Taneleri Yayınlanan İlk Bölümüyle 1.Sıraya Yerleşti!

Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp hem de başrolünde oynadığı İnci Taneleri birinci bölümü yayınlandı.İlk bölümüyle yıkıp geçti, zirveye yerleşti.

İnci Taneleri Yayınlanan İlk Bölümüyle 1.Sıraya Yerleşti!

TAM KADRO İZLEDİLER…

 

İnci Taneleri ekibi, BKM Mutfak Uniq’de gerçekleşen izleme programında bir araya geldi. Yılmaz Erdoğan, Yapımcı Necati Akpınar ve tüm oyuncu kadrosunun yanı sıra; Demirören Medya TV Grup Başkanı Murat Yancı ile birlikte Kanal D yöneticileri katıldı.

 

“DÖRT YENİ DİZİ DAHA GELİYOR.”

 

İnci Taneleri’nin izleyicide büyük bir karşılık göreceğine inandığını dile getiren Demirören Medya TV Grup Başkanı Murat Yancı, “İnci Taneleri’nin ilk fragmanı yayınlandığı günden beri çok konuşuldu. Bu akşam da artık seyirci ile buluşma vakti… Umarım izleyicide büyük karşılık bulacak. Biz çok sevdik, seyircinin de çok seveceğine inanıyorum.” dedi.

 

Murat Yancı

 

Kanal D izleyicilerine yeni sürprizlerinin de olduğunu söyleyen Yancı, önümüzdeki günlerde dört yeni dizinin de ekrana geleceğinin müjdesini verdi. Seyircilerin ekran başından ayrılamayacağına değinen Murat Yancı ”Yılmaz Erdoğan’ın kalemi ve görsel anlatım dili çok güçlü. Ben, İnci Taneleri’nin sezonun en iddialı dizilerinden biri olacağını düşünüyorum.” şeklinde ifade etti.

 

“İNCİ TANELERİ, TIPKI HAYAT GİBİ…”

 

20 yıl sonra “İnci Taneleri” dizisi ile ekrana dönen Yılmaz Erdoğan, “Daha dizi başlamadan oluşan yankılar, seyircinin gösterdiği reaksiyon çok umut verici. Benim hep istediğim bir şey vardı. O da gerçek hayata benzeyen bir hikaye yazmaktı. İnci Taneleri bana bu imkanı verdi. Dizide çok trajik şeyler de var, çok komik şeyler de var. Tıpkı hayat gibi…” dedi.

 

Dilber’e hayat veren Hazar Ergüçlü ise, “Ben de bu kadar çok konuşulmayı beklemiyordum açıkçası… Çok mutlu oldum, hep birlikte çok sevindik. Umarım dizimiz de Dilber’in getirdiği reaksiyonları getirecek.” dedi.

 

AZEM’DEN “İNCİ”LER…

 

İnci Taneleri, “Yağmur her yere yağar, ama yıldırım bir noktaya düşer.” sözleri eşliğinde Azem Yücedağ’ın (Yılmaz Erdoğan) Dalaman Açık Cezaevi’ne girmesi ile başladı. 10 yıl sonra cezaevinden tahliye olan Azem’in ilk durağı eşinin mezarı oldu. Azem’in yıllar sonra ellerinde sarı papatyalarla karısının mezarı başında şiir okuduğu anlar izleyicilerin yüreğine dokundu. Çocuklarını bularak yepyeni bir hayata başlamak isteyen Azem’in aslında masum olduğu da bölümde ortaya çıkan önemli detaylar arasında yer aldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL