Genel Güncel İstanbul

KARTAL BELEDİYESİ’den Teravih Namazı Sonrası Camilerde Şerbet Ve Lokum İkramı

Kartal Belediyesi, Ramazan Ayı dolayısıyla ilçede belli noktalarda kurduğu iftar çadırlarının yanı sıra teravih namazı sonrası da komşularına şerbet ve lokum ikramında bulunuyor.

KARTAL BELEDİYESİ’den Teravih Namazı Sonrası Camilerde Şerbet Ve Lokum İkramı

Kartal Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından Ramazan dolayısıyla ibadetini gerçekleştirmek ve teravih namazlarını kılmak için camiye giden vatandaşlara şerbet, çay ve lokum ikramında bulunuluyor. Atalar Merkez, Atalar İnanırlar ile Kavaklı Cami’nin önünde teravih namazı sonrasında ikram araçları ve şerbetçiler eşliğinde çay, şerbet ve lokum ikramında bulunuyor.

 

Teravih namazından çıkan ve yoldan geçen vatandaşlara ikramların yanı sıra Cevizli Mahallesi’nde bulunan Cevizli Anadolu Spor Klubü’de ziyaret edilerek şerbet ikramında bulunuldu. İkramlar sırasında Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Olcay Özgön de Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in selamlarını ileterek, hayırlı ramazanlar dileklerinde bulundu.

 

Kartal Belediyesi tarafından teravih namazı sonrası camilerin önünde yapılacak ikramlar, her akşam başka bir mahalle olmak üzere ilçe genelinde Ramazan Ayı boyunca devam edecek.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL