Genel Güncel Magazin & Yaşam

Seyirci Rekoru Kırdı!

Yasemin Sakallıoğlu,Ülker Sports Arena’da sahnelediği ‘Doğru Koca Nasıl Seçilir’adlı gösterisine 10 bin seyirci katılınca,seyirci rekoru kırdı.

Seyirci Rekoru Kırdı!

Yasemin Sakallıoğlu, 4 sezondur kapalı gişe sahnelediği ‘Doğru Koca Nasıl Seçilir?’ adlı gösterisiyle dediğini yaparak Ülker Sports Arena’da seyirci rekoru kırdı. Aynı anda ilk kez böyle bu kadar çok seyircinin karşısına çıkan Sakallıoğlu en büyük hayallerinden birini daha gerçekleştirdi.

35 DANSÇI EŞLİK ETTİ

 

Gösterisine 35 kadın dansçıyla alevler içerisinde başlayan Yasemin Sakallıoğlu, Ülker Sports Arena’da unutulmaz bir şov gerçekleştirdi.

 

UZUN KUYRUKLAR OLUŞTU

 

BKM Organizasyonu ile Ülker Sports Arena’daki ilk stand-up gösterisini sergileyen Yasemin Sakallıoğlu’nun gösterisinin öncesinde seyirciler, kapıda uzun bir kuyruk oluşturdu. Seyircilerine kahkaha şöleni yaşatan Sakallıoğlu hazırladığı sürprizlerle kendisine hayran bıraktı.

 

ÜNLÜLER DE SEYRETTİ

 

Ülker Sports Arena’yı hıncahınç dolduran seyirciler arasında Oktay Kaynarca, Uraz Kaygılaroğlu, Reynmen, Rabia Soytürk, Başak Parlak, Meriç Keskin, Baturay Özdemir, Ece Yörenç, Pınar Sabancı, Murat Genç, Özlem Gürses de Yasemin Sakallıoğlu’nu izlemek için yerini aldı.

 

AYAKTA ALKIŞLANDI

 

Şovunda ve sosyal medyasında sık sık bahsettiği ve üzerinden espriler hazırladığı ailesi de Yasemin Sakallıoğlu’nu sahnede ilk kez izledi. Gösteri boyunca seyircilerin kahkahaları arenada yankılandı. Gösteri bitiminde ise Sakallıoğlu dakikalarca ayakta alkışlandı.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL