Güncel Magazin & Yaşam

Yönetmen Gökhan ARI: “Sinemanın Bir Sinemacı Olarak Her Zaman Sinemada İzlenmesinden Yanayım!”

Dergi Suare instagram sayfasında Alper Ergez ile Suare Soruyor programının bu haftaki konuğu yönetmen Gökhan Arı, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Yönetmen Gökhan ARI: “Sinemanın Bir Sinemacı Olarak Her Zaman Sinemada İzlenmesinden Yanayım!”

Dergi Suare İnstagram sayfasında Alper Ergez ile Suare Soruyor programının bu haftaki konuğu yönetmen Gökhan ARI oldu. Başarılı yönetmen dergi suareye samimi açıklamalarda bulundu.

Sinema ve dizi sektörünün artık daha çok digital platformlarda yer alması hakkında şunları söyledi;

‘’Avantajlı yönleri  tabii ki var. Sonuçta birden fazla mecranın olması sektör çalışanları için süreklilik açısından çok iyi yapımcı açısından aynı şekilde. Ama tabii sinemanın bir sinemacı olarak her zaman sinemada izlenmesinden yanayım.’’ Dedi.

‘’Dünya Standartlarında İşlere Yürümek İstiyoruz’’

Bugüne kadar Oyun Bitti, Vay Babam Vay, Araf 4 gibi bir çok sinema projesinde yönetmen koltuğunda yer alan Gökhan Arı,  şimdilerde üzerinde çalıştığınız yeni projeleri  hakkında ise şöyle konuştu;

‘’Şimdilerde senaryo ekibimizle beraber planladığımız bazı birkaç proje var aslında ama tabii ki yapmak istediğimiz biraz daha dünya standartlarında işlere yürümek istiyoruz. Fakat sektörün bizden istediği işler bunlar değil onu görüyoruz. O yüzden biraz daha sektörün istediği tarzda işleri üretip çekmek noktasındayız’’Şeklinde konuştu.

ALPER ERGEZ BASIN PR

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL