Dünya Güncel Teknoloji

3.499 dolarlık Vision Pro’nun aksesuar fiyatları dudak uçuklattı!

3.499 dolarlık fiyat etiketine sahip olan Apple Vision Pro için piyasaya sürülecek aksesuarların fiyatları da ortaya çıktı.

3.499 dolarlık Vision Pro’nun aksesuar fiyatları dudak uçuklattı!

Apple Vision Pro’nun ön siparişlerinin başlamasıyla beraber, aksesuarların fiyatları, konfigürasyonları ve diğer ayrıntılar hakkında pek çok detay da ortaya çıktı. Tahmin edebileceğiniz gibi, tam donanımlı bir Vision Pro sahibi olmak için kayda değer bir harcama daha yapmanız gerekiyor.

 

Öncelikle, Vision Pro’nun 256 GB depolama alanına sahip temel modeli 3.499 dolardan başlıyor. 512 GB istiyorsanız bu etiket 3.699 dolara, 1 TB içinse 3.899 dolara çıkıyor. Bu maliyet ile ışık yalıtımı, ışık yalıtımı yastığı ve tek örgü bantlı Apple Vision Pro başlığı almış oluyorsunuz. Ayrıca bu kutuda ikili bant, kapak, pil, ekstra ışık yalıtımı yastığı, Apple’ın parlatma bezi ve 30W USB-C güç adaptörü ve şarj kablosu da yer alıyor.

 

 

Ancak Apple Care Plus’ı eklemek isterseniz ekstra 499 ABD doları daha ödeme yapmanız gerekiyor. Apple’ın sunduğu diğer aksesuarların listesi ve fiyatları ise şu şekilde:

 

Seyahat çantası: 199 dolar

Ekstra pil: 199$

Zeiss Optik Lensler: 99 dolardan başlıyor, kullandığınız gözlük numaralarına bağlı olarak artabilir

Ekstra ışık yalıtımı: 199 dolar

Ekstra ışık yalıtımı yastığı: 29 dolar

Belkin pil tutucusu: 49,95 dolar

Ekstra tek örgü bant: 99 dolar

Ekstra ikili döngü bandı: 99 dolar

Ekstra şarj kablosu: 29 dolar

Ekstra batarya: 39 dolar

 

Elbette toplam maliyetiniz, bu ek aksesuarlardan kaçını satın aldığınıza bağlı olacak. Ama zaten oldukça pahalı bir cihaz olan Vision Pro’yu daha donanımlı hale getirmek isteyenler, aksesuarlardan birkaçını kesinlikle almak isteyecektir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL