Güncel İstanbul Sultanbeyli

Aday Adayı Mehmet Çon’dan Temayül Çağrısı

31 Mart 2024 Yerel Seçimler Sultanbeyli Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Çon, yarın gerçekleştirilecek olan temayül yoklaması öncesinde bir açıklamada bulunarak, “Sultanbeyli’mizin belediye başkanlığına layık gördüğü isimlerle yola çıkma noktasında bizler de sürece ortak olmaya çalışacağız.” dedi.

Aday Adayı Mehmet Çon’dan Temayül Çağrısı

AK Parti’de belediye başkanlığı için aday adaylığı başvuruları sona erdi. Başvuruların tamamlanmasının ardından 26 Kasım’da temayül yoklaması yapılacak. Teşkilatlar illerde en doğru adayı belirlemek için çalışacak. Bundan dolayı adaylar ve vatandaşlar ise gözlerini teşkilattan yapılacak açıklamaya çevrildi.

 

İstanbul’un Sultanbeyli ilçesinin önde gelen iş insanları ise Sultanbeyli Belediye Başkanlığı için aday adaylığı koydu. Başvuruda bulunan isimlerden bazıları ise ilçede kanaat önderliği yaparken bazıları da Sultanbeyli içerisinde bulunduğu faaliyetlerle adından söz ettiriyor. Bu isimlerinde biri olan hayır sever iş insanı Mehmet Çon, geçtiğimiz dönemde olduğu gibi bu dönemde de mevcut aday adayları arasında ön plana çıkıyor.

 

150 bin teşkilat mensubunun görüşlerinin dikkate alınacağı çevrimiçi yapılacak olan temayül yoklaması öncesinde bilgi ve birikimi ile dikkat çeken Aday ADayı Çon, vatandaşların desteği ile bu yola çıktığını belirterek şöyle dedi:

 

“20 yılı aşkın süredir Türkiye’nin siyasetinde iz bırakan partimiz muhakkaktır ki 2024 yerel seçiminde de yine zafere koşan ve rekor sayıda belediye kazanan parti olacaktır. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Mart 2024 seçimleri kapsamında Anadolu Yakamızın gözbebeği Sultanbeyli’miz için büyük bir inanç ve heyecan ile çalışıyoruz. Bu heyecana Sultanbeylili hemşehrilerimizin de ortak olarak bizlere verdiği destek ve dualardan dolayı da mutlu olduğumuzu belirtmek isterim.

 

Bu vesileyle öncelikle partimize başvuran aday adaylarımızın tamamının hakkını, hukukunu koruyarak ilçemiz için en iyi adayların belirlenmesi için bizler de elimizden gelenin en iyisini yapacak, en büyük teveccühü gören isimlerle yola çıkmak için mücadelemizi vereceğiz. Temayül yoklaması başta olmak üzere kamuoyu yoklamaları, anketler ve benzeri objektif çalışmaların, hemşerilerimizin isteğinin dikkate alınması ve Sultanbeyli’mizin belediye başkanlığına layık gördüğü isimlerle yola çıkma noktasında bizler de sürece ortak olmaya çalışacağız.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL