Güncel İstanbul Siyaset

AK Parti Sultanbeyli’de Yerel Seçimler İçin Start Verdi

Adalet ve Kalkınma Partisi Sultanbeyli İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği Yeniden İstanbul İçin Sandık Esaslı Seçmen Çalışması Tanıtım Toplantısı’nda yerel seçimler için ilk adım atıldı.

AK Parti Sultanbeyli’de Yerel Seçimler İçin Start Verdi

Adalet ve Kalkınma Partisi Sultanbeyli İlçe Başkanlığı tarafından Yeniden İstanbul İçin Sandık Esaslı Seçmen Çalışması Tanıtım Toplantısı düzenlendi. Toplantıda sandık esaslı seçmen çalışması ayrıntılı bir şekilde istişare edilerek değerlendirmelerde bulunuldu.

Düzenlenen tanıtım toplantısına AK Parti İstanbul Milletvekili Yahya Çelik, İstanbul İl Teşkilat Başkanı İsmet Öztürk, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Bekir Aksu ve Nurullah Aktaş, İlçe Başkanı Ali Tombaş, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, Meclis Üyeleri, mahalle başkanları ve teşkilat mensupları katılım sağladı.

EN YÜKSEK OY SULTANBEYLİ’DEN

AK Parti İlçe  Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Usdi, hazırladığı sunum ile istatistiksel verileri seçmenler ile paylaştı. 2023 Cumhurbaşkanlığı Seçimleri’nde Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul’da en yüksek oyu Sultanbeyli ilçesinden aldığını dile getiren Usdi, “Bu başarı sizin” diyerek teşekkürlerini iletti.

BAŞKAN TOMBAŞ: “ÇALMADIĞIMIZ KAPI, DOKUNMADIĞIMIZ GÖNÜL BIRAKMAYACAĞIZ”

AK Parti Sultanbeyli İlçe Başkanı Ali Tombaş konuşmasında 2024 yerel seçim çalışmalarına ilişkin bilgi verdi. Başkan Tombaş “Sultanbeyli Teşkilatı davasına sadık, liyakat ile sarılan mensuplardan oluşuyor. Bu vesile ile gece gündüz çalışan, liderinin arkasında koşan, ‘kim var’ denildiğinde hiç düşünmeden ‘ben buradayım’ diyen bütün teşkilat mensuplarına teşekkür ediyorum. Allah sizden razı olsun” diye konuştu.

BAŞKAN KESKİN: “YENİDEN BAŞLIYORUZ”

Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, “İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe nasıl ‘yeniden İstanbul’ diyorsa, cumhurbaşkanımız da ‘yeniden Türkiye’ diyor. Yani, yeniden başlıyoruz. Başkanımı, ekibini, teşkilatımızda görev yapan bütün kardeşlerimi, kadın kollarımızı, gençlik kollarımızı, teşkilatımızın emektarları mahalle başkanlarını ve mahalle yönetimlerini, sandık kurulu üyelerimizi tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

AKSU: “SAHADA ÇOK İYİYİZ”

AK Parti Yönetim Kurulu Üyesi Bekir Aksu, saha çalışmalarını değerlendirdi. Aksu, yaptığı değerlendirmede İstanbul’da en iyi saha çalışmasının Sultanbeyli Teşkilatı tarafından yapıldığını vurguladı. Aksu, “Bunu en iyi seçim sonuçlarında gördük” dedi.

ÖZTÜRK:”SULTANBEYLİ, SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRDİ”

AK Parti İstanbul il Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı İsmet Öztürk, “Buradaki topluluk, arif bir topluluk. 14 Mayıs ve 24 Mayıs’ta gösterdiği başarıdan dolayı Sultanbeyli Teşkilatımızı tebrik ediyoruz. İstanbul’da en yüksek oyla şampiyon olan Sultanbeyli’mizi burada dile getirmek boynumuzun borcu. Sultanbeyli, her zaman olduğu gibi üzerine düşen sorumluluğu yerine getirdi” ifadelerini kullandı.

MİLLETVEKİLİ ÇELİK: “HER ÇALIŞMADA BİRİNCİYİZ”

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul Milletvekili Yahya Çelik, “Her şeye rağmen her zorlukta İstanbul’da her çalışmada birinci olan ilçe teşkilatımız var. Bunun için tekrardan teşekkür ediyorum. Eksik olduğumuz yerleri tamamlayarak daha yüksek bir oy oranı ile İstanbul seçimlerini inşallah alırız” dedi.
Program, hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL