Güncel Lavinia Sultanbeyli

Başarılı İş Kadını Ahter Vurcan Balkaş Adaylığını Açıkladı

Sultanbeyli’nin başarılı simalarından Siyasetçi İş Kadını Ahter Vurcan Balkaş, Atatürkçü Düşünce Derneği Sultanbeyli Şube Başkanlığı’na aday olduğunu duyurdu.

Başarılı İş Kadını Ahter Vurcan Balkaş Adaylığını Açıkladı

Atatürkçü Düşünce Derneği Sultanbeyli ilçe Başkanı Turan Yıldız 19 Şubat 2023 Pazar günü yapılması planlanan Olağan Kongre Kahramanmaraş merkezli 2 depremin 10 ilde büyük hasara ve can kaybına neden olması nedeniyle 1 ay süreyle ertelendi. Yapılacak olan Genel Kurul Toplantısı için mevcut Başkan Turan Yıldız’ın karşısına Sultanbeyli’nin önde gelen Siyasetçi İş Kadını Ahter Vurcan Balkaş aday olarak çıkacağını duyurdu.

“SULTANBEYLİ’YE YENİ BİR KAN YENİ BİR HEYECAN”

Başarılı iş kadını Ahter Vurcan Balkaş sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında, “Ülkece geçirdiğimiz bu zor günlerde Atatürkçü Düşünce Derneği’nin Olağan Genel Kurulu yapılacaktır. Kongremiz de yeni bir kan yeni bir heyecan yaratmak, derneğimizi daha ileriye taşımak için ve Sultanbeyli’de daha güçlü, daha örgütlü, Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı bir yönetim anlayışıyla yola çıkarak, Atatürkçü Düşünce Derneği Sultanbeyli Şube Başkanlığına aday olduğumu siz saygıdeğer üyelerimizle paylaşmak isterim.” ifadelerine yer verdi.

Öte yandan ADD Sultanbeyli Şubesinin sosyal medya hesabından yapılan bir paylaşımda ise, “Tüzük gereği yapılması gereken Olağan Genel Kurul için alınan gün ve saatte tüm üyelerimizin ve dostlarımızın katılımlarını bekliyoruz.” denilerek, ADD Sultanbeyli İlçe Yönetim Kurulunun aldığı karara ilişkin bir bildiri yayımlanmıştı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL