Genel Güncel

Başkan Alper Yeğin Göreve Resmen Başladı

31 Mart Mahalli İdareler seçiminde Sancaktepe halkının teveccühü ile Belediye Başkanı seçilen Cumhuriyet Halk Partisi adayı Alper Yeğin Mazbatasını alarak görevine başladı.

Başkan Alper Yeğin Göreve Resmen Başladı

İlk olarak 3 Mart tarihinde İlçe seçim kuruluna giderek mazbatasını alan Başkan Yeğin ardından Sarıgazi’den coşkulu kalabalık eşliğinde Sancaktepe Belediyesine yürüdü.Burada toplanan kalabalığa seslenen Başkan Yeğin konuşmasında Birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

 

Tüm Sancaktepe’nin Belediye Başkanı olacağını uzlaşma ve işbirliği çerçevesinde Sancaktepe’nin İstanbul’un parlayan yıldızı olacağını belirten Başkan Yeğin,Seçim süresince verdiğimiz sözlerin hepsini tutacağız.Bizim yönetimimizde adalet,şeffaflık ve katılımcılık gibi temel değerler ön planda olacak.Bu dönemde yapılan değişimle İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu ile birlikte ilçemizin kalkınması ve vatandaşların refahının artması için önemli adımlar atacağız” şeklinde konuştu.

 

Halka seslenişinin ardından Belediye binasına geçen Başkan Yeğin görevi eski Başkan Şeyma Döğücü’den devralarak resmen Sancaktepe Belediye Başkanlığı görevine başladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL