Güncel Sultanbeyli

BAŞKAN ÇALIŞKAN, ADAY OLMAYACAĞINI DUYURDU

Sultanbeyli Sivaslılar Derneği Kongresi öncesinde açıklamada bulunan Başkan İbrahim Çalışkan, siyasi müdahale olmadığı sürece, yeni adayı destekleyeceğini söyledi.

BAŞKAN ÇALIŞKAN, ADAY OLMAYACAĞINI DUYURDU

“Sultanbeyli Sivaslilar Derneği Olağan Kongresi 5 Şubatta gerçekleştirecek. Yapılacak olan kongre öncesinde aday olmayacağını açıklayan mevcut Başkan İbrahim Çalışkan, “Kongreye her hangi bir siyasi müdahale olmadığı sürece aday olmayacağım. Ancak müdahale olursa durumu yeniden değerlendireceğim” dedi.

“GELEN TEKLİFLERİ BAĞIMSIZ DEĞERLENDİRECEĞİM”

Ayrıca seçim sürecinede değinen Çalışkan, “Sivaslılar Derneği Başkanlığı görevimi bıraktığımda Sultanbeyli’de yürütmekte olduğum Sivil Toplum Kuruluşları Platformu tüzüğü gereğince platformun başkanlık görevinden de ayrılmış olacağım. Ancak önümüzde Genel ve Yerel Seçimler olacağı için bazı siyasi partilerden gelen teklifler var ve bu teklifleri sivil toplum kuruluşları içerisinde faaliyet göstermeden bağımsız bir şekilde İş Adamı İbrahim Çalışkan olarak değerlendirmek istiyorum. ” açıklamasında bulundu.

Öte yandan Çalışkan yeni yıla sayılı günler kala bir temennide bulunarak, “2023 yılının ilçemiz, ilimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. ” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL