Güncel Sultanbeyli

Başkan Çınar’dan Fitnecilere Büyük Ayar: “Koltuk Sevdasına Düştüler!”

Cumhur İttifakı Sultanbeyli Belediyesi Meclis Üyesi Adayları belli olurken MHP Sultanbeyli İlçe Başkanı Abdullah Çınar, “Düne kadar dava adamı olduğunu ifade eden bugün ise Koltuk derdinde ordan oraya savrulan figürleri ibret ile izliyoruz.” dedi.

Başkan Çınar’dan Fitnecilere Büyük Ayar: “Koltuk Sevdasına Düştüler!”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sultanbeyli İlçe Teşkilatı’nın seçimlerde Belediye Meclis Üyesi adayları belli oldu. MHP Sultanbeyli İlçe Başkanı Abdullah Çınar, aday listesindeki isimleri Lokman Savaş, Mehmet Tan, Nejat Durak, Ayşegül Duran olarak açıklayarak, “Allah cc hayırlı uğurlu etsin, hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. Sultanbeyli için Canla Başla.” dedi.

 

“BUNLAR HAK ETTİĞİ DERSİ 31 MART’TA SANDIKTA ALACAKLAR!”

 

Ayrıca Çınar açıklamasında aday gösterilmeyince, parti parti gezen aday adaylarını hedef alarak sürdürdüğü konuşmasında, “Kıymetli Sultanbeyli’li hemşehrilerimiz bunlara hak ettiği dersi müstahak oldukları gerçek ile elbette 31 Martta sandıkta yüzleştirecektir.” ifadelerini kullandı.

 

İşte Başkan Çınar’ın sözde dava adamları hakkında yaptığı açıklaması şöyle:

 

“Cumhur ittifakı Meclis üyesi adaylarımız belirlenmiştir. Bütün adaylarımızı tebrik ediyorum. Adaylarımız ile aday adayı olan arkadaşlarımız, dostlarımız ile ayırmadan, ayrışmadan kıymetli Sultanbeyli’li hemşerilerimiz ile omuz omuza Cumhur ittifakı adaylarımızın başarısı için mücadele edeceğiz.

 

 

Düne kadar dava adamı olduğunu ifade eden bugün ise Koltuk derdinde ordan oraya savrulan figürleri ibret ile izliyoruz. Bu figürleri Sultanbeylili hemşehrilerimizin takdirine bırakıyoruz. Kıymetli Sultanbeylili hemşehrilerimiz bunlara hak ettiği dersi müstahak oldukları gerçek ile elbette 31 Martta sandıkta yüzleştirecektir.

 

 

Sultanbeyli fitneciye, bozguncuya şahsi ikbal peşinde koşan koltuk heveslilerine gerekli dersi elbette verecektir. Sultanbeyli’de Cumhur ittifakı adayımız Sayın Ali Tombaş bey.

 

 

İstanbul Büyükşehirde Sayın Murat Kurum bey yüksek bir oy oranı ile zafere ulaşacaktır.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL