Güncel İstanbul Siyaset

BAŞKAN HAYDAR OYİT, SULTANBEYLİ İÇİN ADAY ADAYI OLDU!

TÜMKİAD Genel Başkan Yardımcısı Haydar Oyit, Sultanbeyli Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusunda bulundu.

BAŞKAN HAYDAR OYİT, SULTANBEYLİ İÇİN ADAY ADAYI OLDU!

Yerel halkın merakla beklediği seçim sürecinde Sultanbeyli Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan iş insanı ve aynı zamanda TÜMKİAD Genel Başkan Yardımcısı Haydar Oyit, Sultanbeyli’nin geleceği için projelerini hayata geçirmeye hazır olduğunu belirtti. Aday adaylığı başvurusunu yaparken yaptığı açıklamada, ilçede yaşayanların ihtiyaçlarına odaklanacaklarını ve katılımcı bir yönetim anlayışıyla hareket edeceklerini vurguladı.

Aday adaylığı için ilçe teşkilat binasına giden Başkan Oyit, başvuru evraklarını teslim ederken, ilçe adına hayırlı bir seçim sürecinin geçirilmesi temennisinde bulundu.

Öte yandan Oyit’in 2019 Yerel Seçimlerde de adı çok sık konuşulan isimlerden biri olmuştu.

HAYDAR OYİT KİMDİR?

1984 Siirt Şirvan Kesmetaş köyünde doğan Haydar Oyit; 4 çocuk babasıdır.

Haydar Oyit; 2004 yılında yanına 5 kardeşini alarak İstanbul’a göç etti. İstanbul’da mobilya sektöründe hizmet vererek büyük bir başarıya imza attı. 2008 yılı sonrası DEĞİŞİM SPOR HOLDİNG Şirketler grubunu kurarak büyük bir başarıya ulaştı.

2017 yılında da TÜMKİAD İş İnsanları derneğine katıldı. TÜMKİAD İstanbul Anadolu Yakası bölge Başkanlığı’na seçilmiş olup aktif olarak oradaki görevine devam etmektedir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL