Güncel Siyaset Sultanbeyli

Başkan Küçükmotor, Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi

Büyük Birlik Partisi Sultanbeyli İlçe Başkanı Uğur Küçükmotor, Sultanbeyli’de basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Başkan Küçükmotor, Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi

Büyük Birlik Partisi Sultanbeyli’de gerçekleştirdiği olağan kongrenin ardından İlçe Yönetiminde değişiklik yaşandı. Yeni dönemde BBP Sultanbeyli İlçe Başkanı olarak göreve gelen Uğur Küçükmotor yeni yönetimi ile birlikte, düzenlediği kahvaltı programında basın temsilcileri ile buluştu. Gazetecilerin sorularını cevaplayan Başkan Küçükmotor, 2024 Yerel Seçimlerde ilçe teşkilatı olarak Belediye Başkan Adayı çıkarmak için çalışmalara başladıklarını belirtti.

Şuanda mevcut aday olarak görüşmelere başladıklarını açıklayan Küçükmotor, aday adayı sayısının 4’e çıkabileceğine dikkat çekerek, hem belediye başkanlığı için hem de belediye meclis üyeliği için sahaya inerek vatandaşın gönüllerinde yer edinmeyi amaçladıklarını söyledi. Açıklamasında Küçükmotor şöyle konuştu:

Sultanbeyli’de belediye başkan adayı çıkartacağız. Şuanda aday sayımızı 4’e çıkarmak için çalışıyoruz. Belediyeyi almak için biraz rahatsız olmak gerekiyor. Daha önceki seçimlerde 12 binden fazla, oy aldık. Belediyeyi alabilmemiz zor bir ihtimal ama meclis üyesi alma ihtimalimiz daha yüksek bir ihtimaldir. Bu yüzden sahaya inip halka dokunabilmemiz gerekiyor. Doğru şekilde partimizi anlatabilmemiz ve aktarabilmemiz gerekiyor. Bizim asıl mecliste olabilme amacımız, vatandaşımızın belediyede bizden birine rahatlıkla ulaşabilmesi ve sorununu dile getirebilmesi için. Bununda sözünü veriyorum. Şunun da sözünü  veriyorum. Büyük Birlik Partisi’ne verilen her oyun karşılığı olacak, her söz tutulacaktır. Teşkilatımızla ilgili vatandaşın tek muhatabı Uğur Küçükmotor’dur. Büyük Birlik Partisi İlçe başkanı olarak lazım olunduğunda kime ne lazımsa orda olacağımıza söz veriyorum.”

Öte yandan programın sonunda, katılım sağlayan basın mensuplarına Türk Bayrağı yer alan fotoğraf hediye etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL