Güncel İstanbul

Başkan Yener, “Berat Kandili Hayırlara Vesile Olsun”

Uluslararası İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği Genel Başkanı Cesim Yener, “Ramazan-ı Şerif’in habercisi, rahmet ve mağfiret gecesi Berat Kandili’nin ülkemiz ve tüm İslam Alemi için hayırlara ve Cennet’e vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.” dedi.

Başkan Yener, “Berat Kandili Hayırlara Vesile Olsun”

UİGAD Genel Başkanı Cesim Yener bu gece idrak edilecek olan Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Yener mesajında, Berat’ın bağışlanma anlamına geldiğine dikkat çekerek, “Bu geceler affın, arınmanın ve duanın zirveye ulaştığı; kardeşlik, muhabbet ve paylaşma duygularının daha bir anlamlı hale geldiği benzersiz zamanlardır. ” dedi.

Başkan Yener mesajının devamın şu ifadelere yer verdi:

“Son bir ay içerisinde yaşadığımız depremler ve sonrasındaki sıkıntılı sürecin yaralarını sarmaya çalıştığımız bu günlerde iç dünyamıza yönelip kurtuluşa ermek için Cenab-ı Allah’ın bizi kavuşturduğu bu kutsal gecemiz mübarek olsun. Gecemiz huzur ve sükûnete açılan bir kapı olsun. Kalan ömrümüzü, sağlıklı ve huzur içinde ibadetler ile geçirmemizi nasip eylesin. Rabbim dualarımızı kabul buyursun, rızkımızın bereketini bol eylesin. Bu vesileyle tüm İslam Alemi’nin Berat Kandili mübarek olsun.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL