Güncel İstanbul

Başkan Yener’den Kurban Bayramı Mesajı

Uluslararası İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği Genel Başkanı Cesim Yener, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Yener’den Kurban Bayramı Mesajı

UİGAD Genel Başkanı Cesim Yener, Kurban Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Başkan Yener yayımladığı mesajında, tüm İslam Alemi’nin Kurban Bayramı’nın hayırlara vesile olmasını dileyerek şu ifadeleri kullandı:

“Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir.

Kurban bayramı Rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerindendir özellikle bu günlerde bir sıcak tebessümünüz ile içlerini ısıtabileceğiniz ve hayır dualarına her zaman muhtaç olduğumuz anne ve babamızı, aile büyüklerimizi, akraba ve komşularımızı ziyaret etmeli, çocukları sevindirmeliyiz. Hastalarımızı, huzurevindeki yaşlılarımızı öksüz ve yetim kardeşlerimizi unutmamalıyız. Gönül coğrafyamızdan gelerek misafirimiz olan Müslüman kardeşlerimizi, Özellikle bayramlara buruk giren şehitlerimizin yadigarlarını, kahraman gazilerimizi bu günlerde unutmamalıyız.

Bu duygularla Kurban Bayramı’nın ülkemize, milletimize, camiamıza; sağlık ve huzur getirmesini temenni ediyorum. Herkesin bayramını kutluyor, mutluluklar diliyorum.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL