Güncel İstanbul

Başkan Yener’den Miraç Kandili Mesajı

Uluslararası İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği Genel Başkanı Cesim Yener, Miraç Kandili dolayısıyla yayımladığı mesajında hayatını kaybeden depremzedeleri rahmetle andı.

Başkan Yener’den Miraç Kandili Mesajı

UİGAD Genel Başkanı Cesim Yener, Miraç Kandili münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Başkan Yener mesajında Kahramanmaraş merkezli meydana gelen 2 büyük deprem dolayısıyla hayatını kaybeden vatandaşları rahmetle anarken, yaralanan depremzedeler ise acil şifalar diledi.

Birlik ve beraberliğe dikkat çeken Başkan Yener mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Kandiller sevgi, hoşgörü, birlik ve beraberliğin en güzel yaşandığı en özel günlerdendir. Ramazan’ın müjdecisi üç ayların feyz ve bereket kapılarından biri olan Miraç Kandiline erişmenin sevincini buruk bir şekilde karşılıyoruz.  Miraç Kandilinin, ülkemizi yasa boğan deprem afetini yaşadığımız bu günlerde yurdumuzun dört bir yanında dayanışmamızın, birliğimizin ve beraberliğimizin artmasına vesile olmasını temenni ediyorum.

Bu süreçte dayanışmayı ve yardımlaşmayı artırarak afetzedelerimizin yaralarını hep birlikte sarmak için canla başla çalışacak ve Uluslararası İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği olarak da bu uğurda emek veren herkesin sesini geniş kitlelere duyuracağız.

Birçok manevi duyguyu içinde barından bu mübarek günün zor günlerden geçen ülkemize sağlık ve huzur getirmesini dileyerek, deprem felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza da bir kez daha Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar ve milletimize başsağlığı diliyorum. Cenab-ı Allah ülkemize zeval vermesin.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL