Güncel Magazin & Yaşam

Dilan Çiçek Deniz ile Kubilay Aka’nın Tatil Pozları Gündem Oldu

Ünlü oyuncu Mert Yazıcıoğlu ile aşk yaşayan Dilan Çiçek Deniz ayrıldı. Ünlü oyuncular takipleşmeyi bırakıp, fotoğrafları da sildi. Dilan Çiçek Deniz, son olarak eski sevgilisi Mert Yazıcıoğlu’nun yakın dostu Kubilay Aka ile kar tatiline çıktı.

Dilan Çiçek Deniz ile Kubilay Aka’nın Tatil Pozları Gündem Oldu

Ünlü oyuncu Mert Yazıcıoğlu, Yalı Çapkını’nın Seyran’ı Afra Saraçoğlu ile 4 yıllık ilişkisini bitirdikten kısa süre sonra meslektaşı Dilan Çiçek Deniz ile aşk yaşamaya başladı.

 

Kısa süre önce İzlandalı nişanlısı Thor Saevarsson ile yollarını ayıran Dilan Çiçek Deniz ile Afra Saraçoğlu’ndan ayrılan Mert Yazıcıoğlu teselliyi birbirinde bulmuştu.

 

DİLAN ÇİÇEK DENİZ TAKİPTEN ÇIKARDI!

 

Sosyal medyada Yazıcıoğlu’nu takipten çıkaran Deniz’in aralarında anlaşmazlıklar olduğu ve fikir ayrılığı yaşadıkları için yollarını ayırdıkları söylentisi magazin gündeminde yer aldı.

 

AYRILDILAR

 

Ancak ünlü oyuncular Dilan Çiçek Deniz ve Mert Yazıcıoğlu yollarını ayırdı.

 

AYRILIĞIN SEBEBİ O FOTOĞRAF…

 

Ayrılığın; Dilan’ın eski aşkı Furkan Andıç ile Mert Yazıcıoğlu’nun bir araya geldiği davet sonrası olması kafaları karıştırdı… Yanlarında Dilan’ın küs olduğu, Furkan’ın sevgilisi Aybüke Pusat da vardıDeniz, eski sevgilisi Mert Yazıcıoğlu’nun yakın dostu Kubilay Aka ile Fransa’da doyasıya eğlendiği anları sosyal medya hesabında yayınladı.Yazıcıoğlu, Dilan Çiçek Deniz’le biten ilişkisi hakkında, “Bunlar her insan arasında olabilen normal şeyler. Hiç bulandırmaya gerek yok. Anlaşamadığımızı fark ettik ve saygı çerçevesinde ayrılık kararı aldık” demişti.

 

Son olarak Dilan Çiçek Deniz aralarında Kubilay Aka’nın bulunduğu arkadaş grubuyla, tatile çıktı.Çukur dizisinde birlikte rol alan ikilinin pozları, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

 

Bazı sosyal medya kullanıcıları fotoğrafları fazla samimi buldu ve Mert Yazıcıoğlu’nu işaret ederek Kubilay Aka’ya tepki gösterdi.

 

Bazıları ise “Fotoğrafta iki eğlenen arkadaştan başka bir şey yok” diyerek ikilinin arkadaşlığının çok eskilere dayandığını savundu.Sosyal medyayı ikiye bölen paylaşıma bir yorum da Mert Yazıcıoğlu’ndan geldi. Yazıcıoğlu, yakın dostu ve eski aşkının Fransa tatili fotoğraflarını beğendi.

 

Yazıcıoğlu’nun bu hamlesi birçok sosyal medya kullanıcısının tepkisini çekti. Sosyal medya kullanıcıları Yazıcıoğlu’nun eskiden arkadaş olduğu Mert Ramazan Demir’i işaret ederek “Hiç akıllanmıyor”, “Biz bu filmi daha önce izledik” yorumunda bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL