Güncel Magazin & Yaşam

GQ Men Of The Year 2023 ödül törenine Damga Vurdu!

GQ Men Of The Year 2023 ödül töreninde Mauro Icardi ve Okan Buruk ödüllerini alırken, geceye Mauro Icardi’nin; Taro Emir Tekin, Selahattin Paşalı, Burak Özçivit ve Teoman’ın birlikte yer aldığı fotoğraf sosyal medyada gündem oldu.Ayrıca Burak Özçivit konuşmasında Gazze’de yaşanan savaşa sessiz kalmadı.

GQ Men Of The Year 2023 ödül törenine Damga Vurdu!

Boğaziçi Üniversitesi Spor Kurulu’nun bu yıl on üçüncüsünü düzenlediği Boğaziçi Üniversitesi Spor Ödülleri, sahiplerini bulurken; öğrenciler tarafından farklı kategorilerde seçilen “yılın enleri” açıklandı.

 

En iyi takım ödülünü Galatasaray alırken, sarı-kırmızılı takımın oyuncularından Mauro Icardi en iyi futbolcu, teknik direktör Okan Buruk ise en iyi antrenör ödülünün sahibi oldu.

 

En iyi bireysel sporcunun milli cimnastikçi Adem Asil seçildiği törende, milli halterci Cansu Bektaş en iyi çıkış yapan sporcu, milli basketbolcu Alperen Şengün en iyi basketbolcu, milli voleybolcu Melissa Vargas ise en iyi voleybolcu ödülüne layık görüldü.

 

Gazze’yi görmezden gelmedi

 

GQ Men of the Year 2023 Ödül Töreni’ne katılan Burak Özçivit, konuşmasında Gazze’deki katliama değindi..

 

Çocukların öldürüldüğü bir dünyayı kabul etmediğini vurgulayan Özçivit, şu ifadeleri kullandı:

 

“Çocukların öldürüldüğü bir yerde, hiçbir şekilde böyle bir dünyayı kabul etmiyorum”İki evlat sahibi olarak çocukların öldürüldüğü bir yerde, hiçbir şekilde böyle bir dünyayı şahsım adına kabul etmiyorum.O yüzden inşallah çocukların öldürülmediği bir dünyada buluşmak üzere demek istiyorum. Bu bireysel benim kendi içimden geçen, o yüzden sizlere bununla ilgili teşekkür etmek istiyorum”.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL