Dünya Genel Güncel

Green Card başvuru ekranı!

Green Card başvuru işlemleri 4 Ekim 2023 ile 7 Kasım 2023 tarihleri arasında gerçekleştiriliyor. Green Card başvurusu DV Lottery sitesi üzerinden ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor. İşte detaylar..

Green Card başvuru ekranı!

Green Card başvuruları, 4 Ekim tarihinde resmen başladı. Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşama ve çalışma fırsatı sunan Yeşil Kart başvuruları belirlenen tarihlerde gerçekleştirilecek. Peki ABD Green Card başvuruları nasıl ve nereden yapılır? İşte DV2025 programı için gerçekleşecek olan 2023 ABD Yeşil Kart başvuru tarihi ve detayları hakkında bilgiler…

GREEN CARD BAŞVURU EKRANI

Green Card başvuruları bu yıl 4 Ekim tarihinde başladı. DV 2025 kayıtları 4 Ekim 2023 Çarşamba günü başlayacak, 7 Kasım 2023 Salı günü sona erecek. Green Card başvuru ekranı 4 Ekim Çarşamba günü gün içerisinde aktif olacak.

GREEN CARD BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

ABD Yeşil Kart başvuruları https://dvprogram.state.gov/ adresi üzerinden gerçekleştirilecek. Ücretsiz olarak gerçekleştirilen başvurularda tüm aşamaların hatasız bir şekilde tamamlanması gerekiyor. Ayrıca başvuruda fotoğraf verilen ölçülerle birebir uyumlu olmasına dikkat edilmesi gerekiyor. Başvuru formunu doldurduktan sonra verilen konfirmasyon numarası da tekrar istenemeyeceği için iyi saklanmalı.

GREENCARD BAŞVURU SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIR?

Green Card başvuru sonuçları, 4 Mayıs 2023 tarihinde erişime açılacak.

Öte yandan Greencard başvurusu için fotoğraflara dikkat eden ABD Dışişleri Bakanlığı, uygun olmayan fotoğrafları eleyebiliyor.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL