Güncel İstanbul Siyaset Sultanbeyli

İmamoğlu Adaylık Yarışına Mı Girdi?

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ilçeye yapacağı ziyaret öncesi, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun ilçede açılış yapması “Aday mı olacak?” noktasında merak uyandırdı.

İmamoğlu Adaylık Yarışına Mı Girdi?

300 Günde 300 Proje kapsamında Sultanbeyli’de, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Sultanbeyli’de 100. Yıl Spor Kompleksi açılışını gerçekleştirdi.  Açılış programı kapsamında İmamoğlu’nun 2 bin 500 altyapı sporcumuz ve velileriyle bir araya gelmesi hedeflenirken, tesisin tribün kapasitesi ise 3250 kişi olacak şekilde yapımı tamamlandı.

SÜRPRİZ YUMURTA’DAN AÇILIŞ ÇIKTI

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 3 Şubat’ta ilçede yapacağı Aydos Kalesi ve Sultan Korusu açılışı öncesinde İmamoğlu’nun da ilçede bir açılış programına katılması vatandaşta merak uyandırdı.

Özellikle son günlerde İmamoğlu’nun Kastamonu, Bursa, Bilecik gibi illere ziyarette bulunması ise “Bir adaylık sinyali mi yoksa CHP’nin parti çalışmalarından dolayı mı?” merak ediliyor.

Peki adeta Erdoğan’la yarışa girercesine İstanbul dışı ziyaretlerde bulunan ve Erdoğan’ın gideceği bölgelerde açılış programlarına katılan İmamoğlu altılı masa tarafından aday gösterilecek mi?

Öte yandan CHP Sultanbeyli İlçe Başkanı Özgür Erdem’in de bu sürpriz açılışı bir gün önceden kamuoyuna duyurması da dikkatlerden kaçmadı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL