Güncel Sultanbeyli

İŞ İNSANI MEHMET ÇON, “MİLLETİMİZ ÜLKESİNE VE BEKASINA SAHİP ÇIKMIŞTIR”

Cumhurbaşkanı Seçimi ikinci tur sonuçlarının açıklanmasının ardından Ordulu İş İnsanı Mehmet Çon, “Milletimiz her zaman uyanık olmuş gaflete, delalete kapılmamıştır.” dedi.

İŞ İNSANI MEHMET ÇON, “MİLLETİMİZ ÜLKESİNE VE BEKASINA SAHİP ÇIKMIŞTIR”

Ordulu Siyasetçi, İş İnsanı Mehmet Çon, Cumhurbaşkanı Seçiminin ikinci tur sonuçlarına ilişkin bir teşekkür mesajı yayımladı. İhtiyaç sahiplerine uzattığı yardım eli ile de bilinen Mehmet Çon, vatandaşların bazı güruhlara karşı rehavete kapılmadan sandıkta oyunu verdiğine dikkat çekti. Aynı zamanda, oynanan tüm oyunlara rağmen 2,29 milyon oy farkı ile Recep Tayyip Erdoğan’ın 13. Cumhurbaşkanı olarak seçilmesinden dolayı gurur duyduğunu belirterek, destek veren vatandaşlara teşekkür etti.

“MİLLETİMİZ GAFLETE VE DELALETE KAPILMAMIŞTIR”

Mehmet Çon’un yayımladığı teşekkür mesajında şu ifadeler yer aldı:

“İlçemizin, ilimizin, ülkemizin güzel insanları tarihi 28 Mayıs ikinci tur Cumhurbaşkanı seçimlerinde “ÜLKESİNİN VE MİLLETİNİN BEKASINA” sahip çıkmıştır.

Ülkemiz üzerinde oynanan oyunlara karşı milletimiz her zaman uyanık olmuş gaflete, delalete kapılmamış ve fitne – fesada hiçbir zaman fırsat vermemiştir. 15 Temmuz’da yaşananları unutmadığımız gibi Kahramanmaraş merkezli depremlerini suiistimal etmeye çalışarak depremzedelerimizi rencide eden bir güruha karşı hemşerilerimiz vakur bir duruş sergileyerek tüm Türkiye’ye örnek olmuştur.

Milletimiz, ülkemizi dünya ülkesi yapan, bütün dünyada ki mazlumların yanında olup destek olan “Dünya Liderimize” sahip çıkmış, ülkesinin bölünmez bütünlüğü için dik duruş sergilemiştir.

Bu vesile ile ikinci turda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a desteklerini esirgemeyen başta bütün hemşerilerim olmak üzere, Ak parti ilçe teşkilatına ve yönetim kurulu üyelerimize, belediye meclis üyelerimize, Ak Parti ilçe gençlik kollarına ve yönetim kurulu üyelerine, kadın kolları ve yönetim kurulu üyelerimize, bütün muhtarlarımıza, STK temsilcilerimize, iş adamlarımıza, esnaflarımıza teşekkür ederim.”

Öte yandan seçim sürecinde Mehmet Çon’un Ak Parti İlçe teşkilatlarının çalışmalarında aktif rol alarak, vatandaşlarla sürekli istişare halinde olup hem 14 Mayıs hem de 28 Mayıs seçimlerine yönelik çalışmalarda bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL