Güncel Siyaset Sultanbeyli

KAI Platform Başkanı Yüksel Çelik, Ak Parti’den Aday Adayı Oldu

Sultanbeyli’nin kanaat önderlerinden KAI Platform Başkanı Yüksel Çelik, Sultanbeyli Belediye Başkan Aday Adaylığı için ön başvuruyu yaptığını duyurdu.

KAI Platform Başkanı Yüksel Çelik, Ak Parti’den Aday Adayı Oldu

2024 Yerel Seçimler için partilerin ilçe teşkilatları aday adaylığı başvurularını almaya başlarken, İstanbul’un Sultanbeyli ilçesinde de bir hareketlilik yaşanıyor. Bu kapsamda ilçede sürdürdüğü sosyal faaliyetler ve ihtiyaç sahipleri için düzenlediği yardım etkinlikleri ile tanınan Sultanbeyli’nin  kanaat önderi iş insanı FİYO Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Çelik’te 2024 Yerel Seçimler kapsamında Sultanbeyli Belediye Başkanı Aday Adayı olarak yola çıktığını duyurdu. Kars Ardahan Iğdır Platformu Başkanlığı görevini de yürüten Çelik, online başvurusunu yaptığını belirtirken resmi başvuruyu ise 21 Kasım 2023 Salı günü Ak Parti ilçe Teşkilatı’nda gerçekleştireceğini söyledi.

“HOŞGÖRÜYE DAYALI HİZMET ANLAYIŞI SERGİLENMESİNİ İSTİYORUM”

Yaptığı başvuruyla ilgili Çelik şu açıklamada bulundu:

İlçemizin bir öz evladı olarak, Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın belirlediği hizmet prensipleri doğrultusunda, kadınıyla, erkeğiyle ve gençliğiyle tüm Sultanbeyli halkımızın hak ettiği ve özlem duyduğu, insan faktörünü, adaleti, imar işlerinin yanı sıra sosyal belediyeciliği esas alan ve en önemlisi de gönüllere girebilmeyi hedefleyen disiplinli ve düzenli bir belediye yöneticiliği yaklaşımıyla tüm İscehisar halkımıza ayrım gözetmeksizin hizmet etmeye talibim ve bunun için gerekli olan bilince ve tecrübeye sahip olduğumu da bilhassa belirtmek istiyorum. Bu temennilerle demokratik ve siyasi olgunluk içerisinde, insanlarımızı ayrıştırıcı değil birleştirici bir anlayışla, hoşgörüye dayalı bir hizmet yarışı sergilenmesi arzusuyla; benimle birlikte aday adayı olan bütün arkadaşlarımıza da muvaffakiyetler diliyorum.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL