Genel Güncel Sultanbeyli

KAI PLATFORMU AŞURE GÜNÜNDE BULUŞTU

Kars Ardahan Iğdır KAI Platformu Muharrem ayının son günü Aşure Günü nedeniyle Sultanbeyli’de bulunan dernek Merkezinde Kuran-ı Kerim tilaveti ve aşure dağıtımı programı yaptı.

KAI PLATFORMU AŞURE GÜNÜNDE BULUŞTU

Sultanbeyli Fatih mahallesinde bulunan dernek merkezinde Ömer Karadeniz hocanın okuduğu Kuran-ı Kerim tilavetiyle başlayan programda misafirlere aşure ikram edildi.

Programa katılanlara teşekkür eden KAI Platformu başkanı Yüksel Çelik, “Saygı değer siyasi ilçe başkanlarımız, Belediye Meclis üyelerimiz, Dernek Başkanlarımız, Federasyon Başkanlarımız, Oda Başkanlarımız ve üyelerimiz hepiniz aşure günümüze hoş geldiniz. Bu programın yapılmasında emeği geçen platform yönetimindeki arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Kıymetli misafirlerimiz bu gün burada sizlere aşure ikramımız olacak ama önemli olan buradaki güzel insanları, güzel dostları, bu güzel mozaiği bir araya getirmek. Birlik beraberlik ve kardeşliği aşılayan aşure programımıza geldiğiniz için hepinize teşekkür ederim. Bugün hafta sonu olması münasebetiyle programlar epey yoğun bundan dolayı sizleri de fazla tutmayacağım. Bu gün programımıza gelen herkese teşekkür ederim. Hiçbir zaman siyaset ticaret ve menfaat bizlerin önüne geçmemeli hepinize en içten duygularımla teşekkür ederim. ” dedi.

Programa; Siyasi Parti ilçe başkanları ve yönetimleri, Belediye meclis üyeleri, STK temsilciler,i oda temsilcileri, dernek başkanları ve yönetimleri, iş adamları ve çok sayıda misafir katıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL