Güncel Sultanbeyli

KAI Platformu İftarda Hemşehrileriyle Bir Araya Geldi

Kars Ardahan Iğdır Platformu (KAI) düzenlediği iftar programında hemşehrileri ile bir araya geldi.

KAI Platformu İftarda Hemşehrileriyle Bir Araya Geldi

KAI Platform Başkanı Yüksel Çelik ve yönetimi tarafından gelenekselleştirilen iftar programı  bu yılda düzenlendi. Platform merkezinde gerçekleştirilen iftar programında KAI Yönetimi hemşehrileriyle bir araya geldi. Kuran-ı Kerim Tilaveti ve dualarla başlayan program, ezanın okunması ile ibadetlerini yerine getiren Kars, Ardahan ve Iğdırlı vatandaşlar oruçları açtı.

Programda söz alan Başkan Çelik platform yönetimi olarak gerek pandemi sürecinde gerekse Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen vatandaşlar için yürüttükleri çalışmalardan bahsetti. Ayrıca Çelik, Ramazan ayı dolayısıyla ihtiyaç sahibi bir çok aileye yardım eli uzattıklarına da değinerek iftar programına katılanlara teşekkür ederek şöyle dedi:

“İftarımıza katılım sağladıkları için çok kıymetli platform üyelerimize bu güzel akşamı kendi çoluk çocuklarını bırakıp da bizi tercih ederek gelen herkese teşekkür ederim.  Ramazanın amacı, paylaşmaktır. Bu vesileyle birliğimiz, beraberliğimiz daim olsun. İftarımıza şeref veren, katılan herkese teşekkür ederim. Hayırlı Ramazanlar.”

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL