Güncel Magazin & Yaşam

“Kızıl Goncalar” Dizisinin Seti 2.Kez Durdu

FOX’un Gold Film imzalı “Kızıl Goncalar” dizisinin Okmeydanı Darülaceze’deki çekim izinleri,Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’ndan gelen talimatla iptal edildi.

“Kızıl Goncalar” Dizisinin Seti 2.Kez Durdu

Seküler-muhafazakâr hayatların anlatıldığı başrollerinin Özcan deniz ve Özgü Namal’ın oynadığı Kızıl Goncalar dizisini İsmailağa hedef gösterdi, yapım şirketi açıklama yayımladı.

 

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, önce Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı milyonlarca lira harcanarak yeniden dekore edilen iki mekanındaki çekim izinleri bütün ödemeleri yapıldığı halde iptal edildi. Ardından bir engel de 25 Aralık Pazartesi sabahı geldi. Dizide doktor Levent karakterini canlandıran Özcan Deniz’in hastane sahnelerinin çekildiği Okmeydanı Darülaceze’deki çekim izinleri, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’ndan gelen talimatla iptal edildi. İkinci kez duran setin çekimleri için yeni mekan arayışı başladı.

 

Ayşe Çavdar: “Muhafazakarlar Kızıl Goncalar dizisine kızıyor çünkü dışardan nasıl göründükleriyle yüzleşmek istemiyorlar”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL