Genel Güncel Magazin & Yaşam

Kızılcık Şerbeti’nin Nilay’ı Neden Peruk Taktığını Açıkladı

Kızılcık Şerbeti’nde Nilay karakterine hayat veren Feyza Civelek saçları ve tarzı yüzünden sık sık eleştirilere maruz kalıyordu. Ünlü oyuncu isyan ederek peruk kullanma nedenini açıkladı.

Kızılcık Şerbeti’nin Nilay’ı Neden Peruk Taktığını Açıkladı

Kızılcık Şerbeti’nin Nilay’ı Feyza Civelek, hem saçı hem giyimi ile sık sık magazin gündeminin konuşulan isimlerinden biri oluyor.

Civelek geçtiğimiz günlerde dizi ekibi ile Cannes’a gitmişti. Cannes’ta pembe tüllü bir elbise giyen Feyza Civelek’ın tarzı hiç beğenilmedi ve ‘Çok rüküşsün’ yorumları yapıldı.

Feyza Civelek, kıyafet eleştirilerine pek kulak asmasa da saçı ile ilgili gelen yorumlara bir açıklama yaparak neden peruk kullandığını 2. Sayfa’ya anlattı.

Kullandığı peruklarla gündemde olan Kızılcık Şerbeti’nin Nilay’ı Feyza Civelek, peruk takmasına neden olan hastalığı hakkında bilgi verdi.

Civelek, “Sedef hastasıyım yurt dışından getirttiğim ilaç yan etki yaptı, komple saçım döküldü. Geçici peruk kullanıyorum. Saçım ve peruğum hakkında yorum yapan herkese tek diyeceğim şu; bu bir sağlık sorunu, o yüzden saçma sapan yorumları kendinize saklayın. Yakında kendi saçlarımla döneceğim…” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL