Güncel Siyaset Sultanbeyli

MHP Sultanbeyli’de Üye Sayısını Rekor Oranda Artırdı!

İstanbul Sultanbeyli’de, Zafer Partisi ve İYİ Parti’den istifa eden 813 vatandaş Milliyetçi Hareket Partisi’ne katılırken,  parti yeni yılda üye sayısını yüzde 25 artırdı.

MHP Sultanbeyli’de Üye Sayısını Rekor Oranda Artırdı!

Milliyetçi Hareket Partisi Sultanbeyli’de “Yeni Üye Katılım” programında yeni üyeler rozetlerini teslim aldı. 2023 Genel Seçimleri doğrultusunda saha çalışmalarını hızlandıran Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sultanbeyli’de “Üye Kabul” töreni düzenledi. Sultanbeyli Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’nde gerçekleşen programda partiye yeni üye olan vatandaşlara, rozetleri takdim edildi. Üye katılım programına Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter, MHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bülent Karakaş, MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Nevzat Ünlütürk ve Şahin Gürz, MHP Sultanbeyli İlçe Başkanı Abdullah Çınar ve yönetimi, SUBESO Başkanı Türkay Demir, Ağrılılar Dernek Başkanı Turan Timur, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

813 ÜYE MHP’YE KATILDI

İstanbul Sultanbeyli’de, DEVA, Zafer ve İYİ Parti’den istifa eden 813 vatandaş Milliyetçi Hareket Partisi’ne katıldı.  2022 yılında üye sayısı 3 bin 718 kişi olan MHP Sultanbeyli İlçe Teşkilatı 2023 yeni üyelerle birlikte 4 bin üyeyi aştı.

Yeni Üye Rozet Takdim Töreninde açıklamalarda bulunan MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, “Daha nice katılım törenlerinde buluşacağız.” dedi.

‘”Cumhur İttifakı ve MHP gün geçtikçe daha çok büyüyor. Biz günden güne güçleniyor. Öyle bir kuvvet kazanıyor ki 14 Mayıs’ta sandıklar açıldığı vakit herkes bunu görecek’ diyen Yönter sözlerine şöyle devam etti:

Bugün Sultanbeyli İlçe Başkanlığımızın düzenlediği partimize katılım töreninde vatandaşlarımıza kucak açtık, saflarımıza katılmalarını kabul ettik. Onlarla şu anda aynı hedefler doğrultusunda yürüyoruz. İYİ Parti ve Zafer Partisi başta olmak üzere birçok partiden katılan kardeşlerimiz MHP’ye güç verdiler, onur verdiler. Hepsine hoşgeldiniz diyorum. MHP’den istifa ediyor diyorlar, istifa falan yok. MHP’yi düşüremeyecekler, MHP ve Cumhur İttifakı’nın önünü kesemeyecekler. Biz mazlumların umudu olmaktan vazgeçmeyiz.

“14 MAYIS’TA BAŞARACAĞIZ!”

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tekrar cumhurbaşkanı olacak. Bu kesin ve katidir. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın adaylığı ile ilgili spekülasyon yapanların hepsi demokrasinin mankurtlarıdır. Hukuk tanımaz cahillerdir. Anayasal ve yasal her şeye baksınlar nasıl aday olabileceğini görsünler. Cumhur İttifakı olarak İstanbul’dan tüm sandıklardan gümbür gümbür çıkacağız. Daha çığ gibi büyüyeceğiz.

İstanbul’da tek ses, tek nefes ve tek yürek vaziyetindeyiz. Bizler liderinin ve davasının ardında kararlı ve imanlı şekilde yürüyorlar. İşte bu kadar insan bizim gönül seferberliğimize katıldı. Daha çığ gibi büyüyeceğiz. Daha nice katılım törenleri yapacağız. MHP’yi tanımıyorlar, Cumhur İttifakı ve MHP’ye iftira atanları şaşkına çevireceğiz. Biz gündemin önünden gidiyoruz. Biz ülkemizi ve aziz milletimizi seviyoruz. Biz evlatlarımızın çocuklarımızın geleceği için mücadele ediyoruz. Adam gibi adam olanların mert gibi duranların yeridir MHP ve Cumhur İttifakı. 14 Mayıs’ta başaracağız.”.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL