Güncel İstanbul

Sancaktepe Bir Baba 3 Çocuğuyla İntihar Etti

İstanbul Sancaktepe’de bir baba, eşinin evi terk etmesi üzerine 3 çocuğunu ve kendini asarak intihar etti.

Sancaktepe Bir Baba 3 Çocuğuyla İntihar Etti

Olay, Sancaktepe’de Fatih Mahallesi Selahaddin Eyyubi Caddesi üzerindeki bir sitede yaşandı. Edinilen bilgiye ve iddiaya göre bulunan kazan dairesinde; site sakinleri, sitede görevli olan Mehmet A.’dan haber alamamaları üzerine Mehmet A.’nın meslektaşı olan birini aradı. Mehmet A.’nın meslektaşı olan teknisyen, polis ile beraber binada bulunan kazan dairesine geldi. Ancak kapının kapalı olması nedeniyle çilingir yardımıyla kazan dairesinin kapısı açıldı. Dairede arama yapan polis, Mehmet A. ile yaşları 7 ve 13 olan iki erkek çocuğunun ve bir kız çocuğunun cansız bedenleriyle karşılaştı.
 
EŞİ EVİNİ TERK ETTİĞİ İÇİN ‘İNTİHAR’ ETTİ İDDİASI

Cumhuriyet’te yer alan habere göre; Mehmet A.’nın eşiyle bir süredir problem yaşadığı, eşinin evi terk etmesi üzerine çocuklarıyla önce yemek yediği, sonra da binada bulunan kazan dairesinde çocukları ile birlikte intihar ettiği iddia edildi.

Öte yandan olay yerinde yapılan incelemelerin ardından cesetler Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

KOMŞU ÇİFTÇİ, “NORMALDE BURADA OTURMUYOR”

Olay ile ilgili konuşan Bülent Çiftçi, “Çocuklar 8 – 10 yaşlarında. Onu tanıyorum, hepimize yardımcı oluyordu. Temizlik ve teknik elemanıydı burada çalışıyordu. Çocukları ile restoran bölümünde yemek yemiş. Sonra en üst kata kazan dairesine çıkmış. Orada kendini ve çocuklarını asmış. Olay kazan dairesinde olmuş. Çocukları dışarıdan getirmiş. Normalde burada oturmuyor.” şeklinde konuştu.
 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL