Genel Güncel

Sancaktepe’de Dev Ekranda Milli Maç Heyecanı

Sancaktepe Belediyesi, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda A Milli futbol Takımımızın heyecan dolu mücadelelerini dev ekranda yayınlamaya devam ediyor. Sancaktepe Meydan Park’ta dev ekranda yayınlanan maçta binlerce Sancaktepe’li vatandaşımız Çekya ile karşılaşan milliler için tek yürek oldu.

Sancaktepe’de Dev Ekranda Milli Maç Heyecanı

Milli Takım’ın 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası grup maçları Sancaktepe Belediyesi tarafından Sancaktepe Meydan Park’ta kurulan dev ekranda yayınlanmaya devam ediyor.

 

Milli takımımızın grupta oynadığı tüm maçları heyecan içinde izleyen binlerce Sancaktepe’li milli takım için tek yürek oldu.

 

Büyük coşkunun yaşandığı Çekya maçının ardından vatandaşlar, galibiyetin ardından üst tura çıkan milli takımımız lehine tezahürat ve marşlar söyleyerek büyük bir coşku yaşadı..

 

Müsabakaları vatandaşlar ile birlikte izleyen ve büyük coşkuya ortak olan Belediye Başkanımız Alper Yeğin, Milli takımımızın F grubunda son 16 takım arasına kalmasından dolayı duyduğu mutluluğu dile getirerek “Meydan Park’ta Sancaktepe’li hemşehrilerimiz ile birlikte Çekya galibiyetimizin ve Avrupa Futbol Şampiyonası’nda son 16’ya kalmamızın mutluluğunu ve gururunu yaşadık. Desteğimiz, gönlümüz millilerimizle birlikte.”Bizim Çocuklara” destek olmak ve aynı coşkuyu tekrar yaşamak için tüm halkımızı 2 Temmuz’da oynanacak olan Avusturya maçında Meydan Park’a davet ediyorum”dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL