Güncel Sultanbeyli

SULDEP YÖNETİMİ, UİGAD’DA TOPLANDI

Sultanbeyli İl Dernekleri, Odalar ve Vakıflar Platformu (SULDEP) Yönetim Kurulu Toplantısı, Uluslararası İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği Genel Merkezi’nde gerçekleştirildi.

SULDEP YÖNETİMİ, UİGAD’DA TOPLANDI

SULDEP Ağustos ayı Yönetim Kurulu Toplantısını UİGAD Genel Başkanı Cesim Yener ev sahipliğinde derneğin genel merkezinde yapıldı. Gerçekleştirilen toplantıya SULDEP Başkanı İbrahim Çalışkan ve yönetiminde yer alan Sultanbeyli Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Dernek Başkanı Sevinç Deniz İçöz, Amasyalılar Dernek Başkanı Seyhan Yaban, ADD Sultanbeyli Şube Başkanı Turan Yıldız, Anadolu Yakası Niğdeliler Dernek Başkanı Yunus Özbek ve Adıyamanlılar İstanbul Anadolu Yakası Dernek Başkanı Sabri Baltacı katılım sağladı.

Yerel gündemden ulusal gündeme kadar bir çok konunun ele alındığı toplantıda platform üyesi başkanlar Sultanbeyli’nin en önemli temel sorunları üzerine de konuştu. Sultanbeyli’ye dair gündeme alınan konular arasında eğitim, sağlık, gençlere yönelik sosyal ve kültürel faaliyetler, okullarda verilen temel dini eğitimler hakkında çözüm odaklı istişarelerde bulundu.

Platform olarak adım atılması gerekilen önemli bir kaç konu hakkında Yönetim Kurulu Kararı alan SULDEP Yönetimi, gündem maddelerinin okunmasının ardından alınan kararları oy birliği ile kabul etti.

Öte yandan üye başkanlar ise alınan yeni kararlar ilçe adına hayırlı olması noktasında temennide bulunurken, toplantı toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL