Güncel Lavinia Sultanbeyli

Sultanbeyli’de ADD’ye Kadın Dokunuşu!

Atatürkçü Düşünce Derneği Sultanbeyli Şubesi’nde gerçekleştirilen Olağan Kongresi’nde yeni başkan Ahter Vurcan Balkaş oldu.

Sultanbeyli’de ADD’ye Kadın Dokunuşu!

Atatürkçü Düşünce Derneği Sultanbeyli’de Olağan Genel Kurul Toplantısını gerçekleştirdi. Yapılan Genel Kurul’da gündem maddelerinin okunmasının ardından, delegeler yeni başkanını belirlemek için oy kullandı. Mevcut Başkan Turan Yıldız ve eski Cumhuriyet Halk Partisi Sultanbeyli Kadın Kolları Başkanı olan Ahter Vurcan Balkaş’ın aday olduğu kongrede, oy birliği ile yeni başkan Balkaş seçildi. Balkaş’ın yönetiminde ise Elif İnce, Mert Hasan Kılınç, Sinan Akaç Ufuk Yılmaz’ın olacağı öğrenildi.

BALKAŞ, “BU ZORLU GÖREVİ LAYIKI İLE YERİNE GETİRECEĞİM”

Genel kurulda Başkan olarak seçilen Balkaş sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında destekler için teşekkür ederek, “Atatürkçü Düşünce Derneği’nde bugün gerçekleştirdiğimiz Olağan Genel Kurulumuzda bizleri göreve layık gören değerli üyelerimize yönetim kurulumuz adına teşekkür ederim. Önceki dönem şube başkanımız Turan Yıldız ve yönetimine çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz. Bu zorlu görevi layıkı ile yerine getireceğimize söz veriyoruz.”

BAŞKAN ERDEM’DEN TEBRİK MESAJI

Görevi devralan Balkaş’ı tebrik eden Cumhuriyet Halk Partisi Sultanbeyli İlçe Başkanı Özgür Erdem, “ADD Sultanbeyli Şubesinde gerçekleştirilen seçimde görevi devralan Ahter Vurcan Balkaş başkanlığındaki, Elif İnce,Mert Hasan Kılınç,Sinan Akaç ,Ufuk Yilmaz ‘dan oluşan yönetim kurulunu tebrik eder yeni görevlerinde başarılar dilerim.” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL