Güncel SonDakika

Tiktok Fenomeni Serbest Hoca Gözaltına Alındı

Yıllar önce katıldığı Kısmetse Olur yarışmasıyla tanınan Melis Buse Betkayan ile aşk yaşayan sosyal medya fenomeni Reşit Bozdağ,Kıbrıs’a uçmak için gittiği havalimanında, silahlı terör örgütüne üye olmak suçundan aranması olduğu gerekçesiyle gözaltına alındı.

Tiktok Fenomeni Serbest Hoca Gözaltına Alındı

TikTok’ta açtığı canlı yayınlarla tanınan Reşit Bozdağ,geçtiğimiz günler de para balyaları ile görüntü paylaşmışdı.Bu görüntülerle dikkat çeken fenomen aynı zamanda olaylı şekilde aşk yaşadığı Melis Buse Betkayan ilede sık sık karakolluk olmuştu. Daha önce birçok kez birbirinden şikayetçi olan çiftten Bozdağ, Betkayan’ın kendisine daha önce aldırdığı uzaklaştırma kararına uymadığı gerekçesiyle dün gözaltına alındığını dile getirdi.

Sevgilisinin gözaltına alınmasıyla ilgili Instagram hesabından açıklama yapan Melis Buse Betkayan, Bozdağ hakkındaki kara para aklama iddiasını kesin bir dille yalanlayarak “Zamanında benimle ilgili uzaklaştırma kararı ve konuşma yasağı vardı. Bana yakınlaştığı ve yasağı olmasına rağmen hakaret ettiği için gözaltına alındı. 3 gün yatıp çıkacak. Avukatını da ben tuttum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL