Genel Güncel Magazin & Yaşam

Tiktok Fenomeninin Serveti Ağızları Açık Bıraktı!

Tiktok üzerinden yayınladığı videolarla adından çokça söz ettiren, sosyal medya fenomeni Yasin Cengiz’in yer aldığı organizasyonlarda sahne başına kazandığı ücret ortaya çıkarken,Cengiz’in serveti dudak uçuklattı.

Tiktok Fenomeninin Serveti Ağızları Açık Bıraktı!

Yasin Cengiz’in yer aldığı organizasyonlarda sahne başına 100 bin dolar para kazanıyor. Cengiz’in 1 milyon dolar civarında serveti olduğu (yaklaşık 32 milyon TL) iddia edildi.

 

Sosyal medyada göbeğini sallayarak dans etmesiyle fenomen olan Yasin Cengiz’in kazancı ortaya çıktı. Cengiz’in yer aldığı bazı organizasyonlarda sahne başına aldığı yaklaşık 100 bin dolar para kazandığı öne sürüldü.

 

32 MİLYON TL PARA TOPLADI

 

Yasin Cengiz’in gelirinin 2023 sonu itibarıyla 400 bin dolar (yaklaşık 13 milyon TL) olduğu tahmin ediliyordu. Şu ana kadarki serveti ise 1 milyon civarı (32 milyon TL) olarak öngörülüyor.

Göbeğini paraya çeviren adam! Serveti dudak uçuklatıyor

 

YETİŞKİN FİLM YILDIZI İLE VİDEO ÇEKTİ

 

Dünyanın en ünlü yetişkin film yıldızlarından olan Eva Elfie Türkiye ziyareti sırasında ‘Göbek Reis’ olarak fenomen olan Yasin Cengiz ile video çekmişti. Birbirlerine dondurma yediren ikilinin o anları ise sosyal medyada viral olmuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL