Güncel İstanbul

UNİ Grup Basınla Mensuplarıyla Buluştu

UNİ Grup, Sultanbeyli’de düzenledikleri kahvaltı programında basın mensuplarıyla bir araya geldi.

UNİ Grup Basınla Mensuplarıyla Buluştu

UNİ Medya, UNİ Haber Ajansı, UNİ TV, Ulak gibi medya kuruluşlarını bünyesinde barındıran UNİ Grup’un Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp Yalçın, Sultanbeyli’de düzenlenen kahvaltı programında basın temsilcileri ile bir araya geldi. UNİ Medya Sultanbeyli Temsilciliği tarafından yapılan programa Uluslararası İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği Genel Başkanı Cesim Yener ve yönetiminin yanı sıra diğer medya temsilcileri,  İYİ Parti Sultanbeyli İlçe Başkanı Özkan Öztürk, Gelecek Partisi Sultanbeyli İlçe Başkanı Erol Demir, BBP Sultanbeyli İlçe Başkanı Necdet Karakaya, Yeniden Refah Partisi Sultanbeyli İlçe Başkanı Adem Yılmaz, HÜDA-PAR Sultanbeyli İlçe Başkanı Muhammet Kaçık’ta katılım sağladı.

“YILDA 10 BİNDEN FAZLA HABER ÜRETİYORUZ!”

Programda, UNİ Medya’nın dördüncü bir haber ajansı olması için yola çıktıklarını söyleyen Başkan Yalçın, “UNİ Haber Ajansı ilkeli ve tarafsız yayın anlayışına bağlı kalarak, 300’ün üzerindeki temsilcilerimiz ve muhabirlerimiz ile yılda 10 binden fazla haber üretiyoruz. UHA olarak Türkiye’nin en geniş haber toplama ağlarından birini oluşturduk ve bu ağın bir benzerini de Avrupa’da kurmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Aynı zamanda yerel basın birliğinin verdiği güce inanarak faaliyet gösteren gazetecilerimizin bulundukları bölgelerde temsilcilikler oluşturmasına yardımcı olarak, ajans sisteminde haber desteği sunuyoruz.” dedi.

Öte yandan UNİ Medya’nın sadece haber sektöründe değil, danışmanlık, organizasyon alanlarında da faaliyetlerini sürdürdüğünü belirten Yalçın, yapılan tanıtım programına katılım sağlayan basın mensuplarına teşekkürlerini sundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL