Güncel Magazin & Yaşam

Ünlü Popçu Sefo Ameliyat Oldu!

Ünlü popçu Sefo, safra kesesinden ameliyat oldu. Hasta yatağından sevenlerine seslenen başarılı şarkıcı, sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi.

Ünlü Popçu Sefo Ameliyat Oldu!

“Bilmem mi?”, “Isabelle”, gibi şarkılarıyla şöhreti yakalayan Sefo, hastaneden yaptığı paylaşımla sevenlerini korkuttu. Ünlü şarkıcı safra kesesinden ameliyat olduğunu söyledi. Sefo soranlara ve hayranlarına “Sünnet oldum” esprisiyle de tebessüm ettirdi.

 

SAFRA KESESİNDEN AMELİYAT OLDU

 

“Albüm iptal” paylaşımı ile sevenlerini endişelendiren Sefo, ardından “Arkadaşlar ne oldum değil, ne olacağım diyeceksiniz. 3-4 ay önce şurada sahnedeydim, şimdi yataktayım” ifadelerini kullandı. Hastane odasındaki fotoğrafına “Sünnet oldum arkadaşlar. Bir sıkıntı yok, gayet iyiyim” yazarak espri yapan Sefo’nun safra kesesi ameliyatı olduğu ortaya çıktı.

DURUMU İYİ

Daha sonra gerçeği açıklayan Sefo “Safra kesesi ameliyatı oldum. Geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı. Başarılı popçu, operasyon sonrası hastane odasında arkadaşlarıyla oyun oynadığı anları paylaşarak sağlık durumumun iyiye gittiği mesajını verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL