Güncel Magazin & Yaşam

Wednesday’in 2. sezonu geliyor!

Wednesday, Netflix’te yayınlanacak ikinci sezonuyla bulaşması için hazırlıklara başlandı.

Wednesday’in 2. sezonu geliyor!

Netflix, izlenme rekorları kıran popüler dizisi Wednesday’e ikinci sezon için onay geldi. yeni sezonda dizi yine Netflix’te izleyicisiyle buluşacağını öğrenilirken, dizinin sevenleri için şimdiden heyecan yaratan ikinci sezonun detayları ve sezona dair daha fazla bilgi önümüzdeki dönem içerisinde paylaşılacak.

Dizinin yapımcıları Alfred Gough ve Miles Millar, TUDUM’a verdikleri röportajda ikinci sezon ile ilgili hislerinden bahsederken, “Dünyanın dört bir yanından insanlarla bağ kuran böyle bir diziyi yaratmak inanılmaz bir deneyimdi. Wednesday’in çetrefilli yolculuğunu ikinci sezonda da anlatmak için çok heyecanlıyız. Yepyeni bir sezonun dünyasına adım atarak Nevermore’un çılgın ve bir o kadar da tuhaf dünyasını daha derinlemesine keşfetmek için sabırsızlanıyoruz. Yalnızca Wednesday’in bizden önce her şeyi yok etmediğinden emin olmamız gerekli.” dedi.

Wednesday Netflix’in en başarılı dizilerinden biri hâline geldi. Yayınlandığı ilk 28 gün içerisinde 1.237 milyar saat izlenen dizi, İngilizce dilinde en çok izlenen diziler arasında ikinci sırada yer alıyor.

Öte yandan dizi yayınlandığı günden beri 182 milyondan fazla haneye ulaştı. (1.237 milyar saat 6.8 saate bölündüğünde)

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL