Genel Teknoloji

WhatsApp’a Bir Özellik Daha

WABetaInfo’nun yeni haberine göre WhatsApp, yakın gelecekteki bir güncellemede yeni bir uygulama içi numara çeviriciye kavuşacak.

WhatsApp’a Bir Özellik Daha

Meta, WhatsApp’a yeni özellikler eklemek konusunda oldukça hızlı çalışıyor. WABetaInfo’nun yeni haberine göre WhatsApp, yakın gelecekteki bir güncellemede yeni bir uygulama içi numara çeviriciye kavuşacak. Web sitesi, Android için WhatsApp beta sürümünü analiz ederken, uygulama içi bir numara çeviricinin şu anda geliştirilme aşamasında olduğunu keşfetti.

 

Özelliğe ait olduğu iddia edilen bir ekran görüntüsü, çeviricinin genel kullanıma sunulduğunda nasıl görünebileceğine dair ipuçları veriyor. Ancak WhatsApp’ın uygulama içi bir numara çeviricisini ne zaman yayınlayacağına dair hiçbir bilgi bulunmuyor. Haber kaynağı, özelliğin henüz beta testine hazır olmadığını ve gelecekteki bir güncellemeyle kullanıma sunulacağını söylüyor.

Uygulamaya eklenecek bir numara çevirici, kişileri kaydetmeden sesli ve görüntülü görüşmeler yapılmasına izin verebilir. Ayrıca bu çevirici sayesinde WhatsApp, telefonların varsayılan arama uygulamalarıyla da rekabete girecek bir alternatif sunabilir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL