Genel Güncel Sultanbeyli

Yüksel Çelik: “Gelin Sultanbeyli’mizi Birlikte Yönetelim!”

Sultanbeyli Belediye Başkan Aday Adayı Yüksel Çelik, “Ak belediyecilik ile birbirinden güzel projelere imza atan belediye başkanlarımızın zirveye taşıdığı bayrağı daha yükseklere çıkarmak için Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye Yüzyılı vizyon ve misyonuyla hizmet edebilme aşkı ile çıktığımız bu yolda çok kıymetli desteklerinize talibim.” dedi. 

Yüksel Çelik: “Gelin Sultanbeyli’mizi Birlikte Yönetelim!”

Ak Parti’den Sultanbeyli Belediye Başkan Aday Adaylığı için resmi başvuruda  bulunan Yüksel Çelik, adaylık tanıtım programı düzenledi. Sultanbeyli’de düzenlenen tanıtım programı vatandaşlardan yoğun ilgi görürken Çelik, programa katılan hemşehrilerine çıkmış olduğu adaylık yolunda hedefleri ve amaçlarından bahsetti. Sultanbeyli’ye hizmet edebilmek için vatandaşın desteğine talip olduğunu duyuran Çelik, Sultanbeyli imar yapısının yeniden düzenlenerek yeni bir Sultanbeyli inşa edeceklerini söyledi.

“HEPİMİZ SULTANBEYLİLİ OLDUK!”

Tanıtım programında söz alan Çelik şöyle konuştu:

Can Sultanbeylililer, Aday Adaylığı toplantımıza hepiniz hoş geldiniz, şeref verdiniz. Değerli dostlar 36 yıldır, Sultanbeyli’de bu güzelim ilçede yaşıyoruz. Bu ilçede bu güne kadar yapılan güzel projeler ve işleri, bu bayrağı, bu görevi devralarak bayrağı daha zirveye dikmek için Sultanbeyli’de Belediye Başkan Aday Adayı oldum. Her ne kadar Sarıkamış’ta doğduysam da Sultanbeyli’de doyduk. Sultanbeyli’de iş adamı olduk. Sultanbeyli’de evlendik. Sultanbeyli’de çocuklarımız oldu. Biz artık hepimiz Sultanbeylili olduk. O yüzden hep birlikte yeni bir Sultanbeyli inşa edeceğiz inşallah.

“SULTANBEYLİ’YE BİR VEFA BORCUMUZ VAR!”

Bizler ehliyetli, liyakatli kadrolarımızla, projelerimizle Sultanbeyli’yi yeniden imar etmek için hazırız. Sultanbeyli’ye bir vefa borcumuz var. Yüksel Çelik olarak bugüne kadar bilgi, birikim, tecrübe ve enerjimle Sultanbeyli’ye çalışmak için ben hazırım. Liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın demiyle “Gelin bir olalım, birlik olalım, beraber olalım, kardeş olalım, hep birlikte Sultanbeylili olalım.

Öte yandan programa katılım sağlayanlar arasında siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri, muhtarlar, Ak Parti İlçe Teşkilatı yer aldı.

YÜKSEL  ÇELİK KİMDİR?

1970 yılında Kars ili Sarıkamış ilçesinde doğ an çelik ilk orta ve lise öğrenimini memleketinde tamamladıktan sonra 1987 yılında n itibaren Sultanbeyli’de ikamet etmeye başladı. Bir yandan yükseköğrenimine devam ederken otomotiv, inşaat ve tekstil sektörlerinde birçok başarılı yatırımlara imza atan iş insanı kimliği ile bölgede istihtama katkı sağladı.

2001 yılında ak parti Sultanbeyli kurucu ilçe yönetim kurulu üyesi olarak aktif siyasi hayatına başlayan çelik, sırasıyla ilçe yönetim kurulu üyeliği, ilçe başkan yardımcılığı ve bir dönem belediye meclis üyeliği olmak üzere kuruluşundan itibaren ak davanın bir neferi olarak çalıştı.

Siyaset ve ticaretin yanı sıra sosyal sorumluluk projelerine de önem veren çelik, 25 hemşehri derneğinin bir araya gelmesi ile 2021 yılında kurulan KAI (Kars-Ardahan-Iğdır) dernekler platformunun kurucu başkanı olarak faaliyetlerine devam etti.

Engelli vatandaşlara tekerlekli sandalye dağıtımı, okul cami ve yeni yapılan binaların bahçelerine meyve ağacı dikimi, deprem bölgesine soba ve odun gönderilmesi ve yine deprem bölgesinde mobil mutfak kurularak vatandaşlarımıza yemek verilmesi gibi birçok sosyal sorumluluk projesinde imza attı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL