Güncel Sultanbeyli

Başkan Erdem, Güven Tazeledi

CHP’de devam eden kurultay sürecinde İstanbul’un Sultanbeyli ilçesinde CHP’liler seçimini yaptı. Mevcut Başkan Özgür Erdem, güven tazeledi. 

Başkan Erdem, Güven Tazeledi
CHP’de devam eden kurultay sürecinde İstanbul’un Sultanbeyli ilçesinde CHP’liler seçimini yaptı. Mevcut Başkan Özgür Erdem, güven tazeledi.Sancaktepe İlçe 13’üncü Olağan Kongresi bugün gerçekleştirildi. Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen kongre  saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başladı. Okunan faaliyet raporu ve mali raporu delegelerin oylarıyla kabul edildikten sonra seçime gidildi. Kongrede aday olarak mevcut CHP Sultanbeyli İlçe Başkanı Özgür Erdem ile birlikte Siyasetçi İş İnsanı Durmuş Çoban yer aldı. Toplamda 247 delegenin oy kullandığı kurultayda CHP Sultanbeyli İlçe Başkanı Özgür Erdem yeniden güven tazeleyerek, başkanlık koltuğuna oturdu.

Kurultaya katılanlar arasında, siyasi parti temsilcileri, belediye meclis üyeleri, STK temsilcileri, oda temsilcileri, siyasetçiler, dernek başkanları ve yönetimleri, iş adamları ve çok sayıda CHP’li vatandaş katıldı.

Öte yandan kongrede eski CHP Sultanbeyli İlçe Başkanlarından Hayati Bozkaya ise İstanbul İl Delegesi olarak seçildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL