Güncel Sultanbeyli

Büyük Birlik Partisi’nden UİGAD’a Ziyaret!

Büyük Birlik Partisi Sultanbeyli İlçe Yönetimi, Uluslararası İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği Genel Merkezi’ne ziyaret gerçekleştirdi.

Büyük Birlik Partisi’nden UİGAD’a Ziyaret!

Büyük Birlik Partisi Sultanbeyli İlçe Başkanı Uğur Küçükmotor, BBP Sultanbeyli İlçe Yöneticisi Emrullah Dağdemirel ve BBP Sultanbeyli İlçe Muhasebecisi Hasan Üstün ile birlikte  UİGAD Genel Merkezi’ne ziyarette bulundu. Ziyaret sırasında Başkan Küçükmotor ve yönetimini UİGAD Genel Başkanı Cesim Yener, Timur İnşaat ve Dekorasyon Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Emin Timur, UİGAD Genel Saymanı Serpil Ayan ve Bölge Haber Ajansı Muhabiri Şeyma Bilgin ile birlikte ağırladı. Yapılan ziyarette yeni dönem İlçe Başkanı olarak göreve başlayan Küçükmotor, ziyareti sırasında ilçenin sorunları hakkında Başkan Yener ile istişarede bulundu. Ayrıca ziyarette yerel ve ulusal gündeme dair yapılan hasbihalin ardından, 1 Ekim Pazar Günü düzenleyecek oldukları kahvaltı programına Başkan Yener ve Yönetimini davet etti.

İlçede sürdüreceği çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Küçükmotor ziyaretini hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sonlandırdı.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL