Güncel Magazin & Yaşam

Fenomen Ece Ronay, boşandı

Sosyal medya fenomeni ve aynı zamanda şarkıcı Ece Ronay, geçen yıl nikâh masasına oturduğu eşi ve çocuğunun babası Mehmet Bilir ile anlaşmalı olarak boşandı.

Fenomen Ece Ronay, boşandı

2022’nin ocak ayında, şarkıcı ve sosyal medya fenomeni Ece Ronay, nişanlısı Mehmet Bilir ile dünya evine girmişti. Temmuz ayında bebekleri Miran’ı kucaklarına alan çift, geçen süre içerisinde boşanma kararı aldı. Gebze 1. Aile Mahkemesi’ndeki duruşmaya ayrı ayrı araçlarla gelen çift, yaklaşık 20 dakika süren bir duruşma sonucunda anlaşmalı olarak boşandı. Duruşmanın ardından adliye koridorunda eski eşi Mehmet Bilir ile tokalaşan Ece Ronay, daha sonra avukatı Oğuzhan Yeni ile birlikte adliyeden ayrıldı.

Adliye binası önünde bir açıklama yapan Ronay, “Söyleyecek çok fazla bir şey yok, anlaşmalı olarak boşandık. Hakkımızda hayırlısı olsun. Bir çocuğumuz olduğunu biliyorsunuz, çocuğumuz için en iyisi olduğunu düşünüyorum” dedi.

Öte yandan ikili birbirlerinden nafaka ve mal talebinde bulunmazken, Miran’ın velayetinin annesi Ece Ronay’da kalacağı öğrenildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL