Güncel Sultanbeyli

Orhan Timur, Milletvekili Aday Adayı Başvurusunda Bulundu

Sultanbeyli’nin İş İnsanı Orhan Timur, MHP’den Milletvekili Adaylığı için yola çıktı.

Orhan Timur, Milletvekili Aday Adayı Başvurusunda Bulundu

14 Mayıs seçimlerinde 200 bine yakın seçmenin oy kullanması beklenen Sultanbeyli’de milletvekili aday adaylık başvuruları devam ediyor. Bu kapsamda Sultanbeyli’nin önde gelen iş insanlarından Orhan Timur, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 28. Dönem Milletvekili Aday Adaylığı için başvuru yaptı.

Adaylık başvurusunda bulunduğunu açıklayan Timur, şöyle dedi:

“Önümüzdeki 100 yılı etkileyecek büyük bir seçimin arifesinde kutlu emanetimizi yüce Meclisimize taşıyacak milletvekilliği adaylığına başvurumuzu yapmış bulunmaktayız. Milletimizin derdiyle dertlenmek, sahipsiz, mazlum ve kimsesiz tüm yüreklere dokunmak, milletin içinde olmak, milleti için cesurca konuşmak ve mücadele etmek için çıktığımız bu yolda ALLAH utandırmasın.”

“KİMSEYİ KARANLIĞA MAHKUM ETMEYECEĞİZ”

Her hangi bir menfaat beklentisinde olmadan herkesin sesi olacağını belirten Timur açıklamasının devamında,  “Bizler, bir siyasi partinin dışında kutlu emanetin temsilcileriyiz. Derdimiz milletimiz, derdimiz devletimiz, derdimiz vatanın bölünmez bütünlüğüdür. Allah’ın izni ve liderimizin takdiriyle bütün ışıkları yakarak kimseyi karanlığa mahkum etmeyeceğiz.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL