Güncel Magazin & Yaşam

Telefonlarına El Konuldu!

Gözaltı sonrası Ece Ronay dosyasında yeni gelişme yaşandı. İstanbul ve Kocaeli’de eski eşine ait 2 işyerini kurşunlattığı iddiasıyla sosyal medya fenomeni Ece Ronay ile birlikte 5 kişi gözaltına alınmıştı. Şüphelilerin cep telefonları incelenmek üzere siber suçlarla mücadele şube müdürlüğüne teslim edildiği öğrenildi.

Telefonlarına El Konuldu!

Sosyal medya fenomeni Ece Ronay, eski eşi Mehmet Bilir’in çocuklarını kaçırdığı iddiasıyla gündeme gelirken, son zamanlarda ise hakkında haber yapan gazetecileri hedef aldığı görülmüştü. Son olarak gazeteci İsmail Saymaz, Ece Ronay hakkında ”suç makinesi çıktı” ifadesini kullanmıştı.

 

NE OLMUŞTU

 

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, sosyal medya fenomeni Ece Ronay’ın eşi Mehmet Bilir’e ait olan 2 işyerine ateş açılması sonrası, şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı. Yapılan çalışmaların ardından işyerlerini kurşunladıkları tespit edilen 5 şüpheli ile bu kişilerin azmettirdiği değerlendirilen Ece Ronay gözaltına alındı.

 

Sosyal medya fenomeni ve güzellik merkezi sahibi Ece Ronay, Özel harekat polis ekiplerinin katılımıyla düzenlenen şafak baskınıyla gözaltına alındı.Sosyal medya fenomeni Ece Ronay’ın eski eşi Mehmet Bilir’in Pendik’teki işyerinin kurşunlanması ile ilgili inceleme başlatıldı.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL